Beş bin TL’ye kadar tutarda acil olarak ödeme almak isteyen kişiler için kampanya müjdesi Yapı Kredi Bankası ile geldi. Kampanya sayesinde acil ihtiyacı olan kişiler kolay kredi hizmetinden faydalanarak 5 bin TL’ye kadar tutar çekebilecek. Başvurmanız halinde kredi sonucunuzu 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması halinde 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi Bankası ile kredi onayı alabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler başvuru sonrası 5 dakika içinde kredi sonuçlarını öğreniyor. Kredi başvurusu yapan vatandaşlar Yapı Kredi ile başvuru koşullarına uygun olmaları halinde hızlı onay alıyor. Kampanya hızlı nakit ihtiyacı olan kişiler Yapı Kredi Bankası tarafından geldi. Banka tarafından kampanya dahilinde kolay kredi alma hizmeti de sunuldu.

Başvuru yöntemleri arasında en kolayı olan SMS ile başvuru ile de bu krediye başvuru yapılabiliyor. SMS başvurusu hattınızın tarifesi doğrultusunda ücretlendirilebilir. Başvuruda bulunmak isteyen kişiler cep telefonları aracılığıyla belirlenen numaraya kısa mesaj atarak başvurularını gerçekleştirebilecek.

SMS ile Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisine ihtiyaç duyan vatandaşlar için en kolay yöntem olan SMS başvurusu sistemi Yapı Kredi Bankası tarafından da sunulmuştur. Başvuru yapılması halinde sonuç 5 dakika içinde başvuru sahibine iletilir. Başvuru cep telefonunun mesaj kısmına “bireysel” boşluk “T.C. kimlik numarası” boşluk “aylık gelir” yazılarak yapılır. Bu mesaj 4411 numarasına gönderilir. Böylece kredi ihtiyacı olan kişiler kimlik numarası ve aylık gelir tutarı yazarak sonucu öğrenebilir.

son-dakika-acil-ihtiyaci-olanlar-icin-5-bin-tl-odemeyi-hesaba-yatiran-banka-aciklandi1

Başvuru gerçekleştirilmesinin ardından sonuç telefonunuza mesaj olarak iletilir. Başvuru sonucunuzun olumlu olması halinde kredi kullanabileceğiniz tutar da mesajda bulunur. Kredi notu yüksek kişiler daha yüksek tutarlarla kredi kullanabilirler.

SMS başvurusunun yanında Yapı Kredi Bankası mobil bankacılık uygulaması üzerinden de başvuru gerçekleştirilebilir. Kredi ihtiyacı bulunan kişiler eğer banka müşterisi ise mobil bankacılık şifreleri aracılığıyla uygulama üzerinden başvuruda bulunabilir. Mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla başvuruda bulunan kişiler de 5 dakika içinde kredi sonuçlarına ulaşabilir. Kredinizin onaylanması halinde banka tarafından verilecek tutar da bildirilir.