Ekonomi

SON DAKİKA: Acil Duyuru! Emekliye ek ödeme haberi verildi!

Emekli maaş hesabınız üzerinden emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden almanız durumunda sizlere verilecek olan kredi limitleri belli oldu. Eylül ayı içerisinde başlatılan yeni kampanya ekim ayı içerisinde devam edecek ve 50000 TL kadar gelir, belgesiz 100000 TL’ye kadar ise gelir, belgeli olarak emekli kredisi kullanarak rahat bir nefes alabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında sizlere, Ziraat Bankası düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi sonucu vererek işlem yapmaktadır.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi verilmektedir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de işlemlerini yapabilirler ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak anında kullandırılır. Sadece Ziraat Bankası değil, ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşlar, nakit kredi almak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden diğer kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank üzerinden de başvuru yapabiliyor. Halkbank ve Vakıfbank üzerinden de kredi başvurusu yaparak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere bankalar, aynı gün içinde destek kredi ödemesi veriyor.