SON DAKİKA: 5.000 TL Ödeme Faizsiz Olarak ING Tarafından Verilecek!

ING Bank, internet sitesi üzerinden yaptığı son dakika açıklamasında faizsiz olarak ihtiyaç kredisi verileceği bilgisini paylaştı. ING bank tarafından yapılan son dakika açıklamasında ING mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olan kişilere 5000 TL’ye varan tutarlarda faizsiz olarak ihtiyaç kredisi verileceği bilgisini paylaştı. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler ise banka tarafından yapılan resmi açıklamayı detaylı olarak internet sitesi üzerinden inceleyebilir.

ING Bank, yeni müşteri olacak kişilere özel olarak başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyasında 5000 TL’ye kadar olan limitlerde faizsiz olarak kredi kullandırılacağı bilgisini paylaştı. Faizsiz olarak verilecek bu kredi de üç ve altı ay aralığında vade seçeneği ile geri ödeme imkanı sunulmaktadır. Bununla beraber 10.000 TL’ye kadar olan limitler değilse 3-12 ay vade seçenekleri ile 0.99 faiz oranı ile kredi kullanabilecektir.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

ING Müşterisi Olacaklar İçin Hoş Geldin Kampanyası

ing-bank-36-ay-vadeli-100000-tl-kredi-kampanyasini-duyurdu-ihtiyaci-olan-kisilere-nakit-odeme-ya

İlk kez ING Bank müşterisi olan kişilere özel olarak 5.000 TL’ye kadar limitlerde 3-6 ay vade seçeneği ile faizsiz, 10.000 TL’ye kadar limitlerde ise 3-12 ay vadede %0,99 oranı ile ilk 5000 kişi bu kampanyaya katılabilecektir.

Bu kampanyanın dışında ise yeni müşterilere özel olarak 3-36 ay vade limitleri ile %1,74 ile %3,39 arasında faizlerle ödeme performansına göre uygulama yapılmaktadır.

Söz konusu bu özel kampanyada faydalanmak için ing.com.tr adresinden “Hemen Başvur” adımı ile kredi başvuru formu tamamlanır ve ardından kimlik teyit işlemleri gerçekleştirilir. Bu kampanyaya katılım ise 31 Mart tarihine kadar geçerlidir.