Kuveyt Türk Bankasından bu kez gençleri sevindirecek bir haber geldi. 18-24 yaş aralığında bulunan milyonlarca genci ilgilendiren yeni bir kampanya Kuveyt Türk Bankasından detaylarıyla anlatıldı. Kampanya kapsamında gençler 2021 yılı sonuna kadar her ay ortak ATM’ler aracılığıyla 1.000 TL’ye varan nakit çekebilecekler. Bu nakit her ay, ayda beş defa olmaz üzere bedava verilecektir.

 18-24 yaş aralığındaki gençleri sevindirmesi amacıyla bir kampanya yayınlandı. Kuveyt Türk Bankası yaptığı resmi açıklama ile internet sitesinden duyuru yaptı. Yapılan resmi açıklamaya göre şubeye gitmeden görüntülü konuşma hizmeti ile Kuveyt Türk Mobil uygulaması aracılığıyla hesap açan gençlere 2021 yılı sonuna kadar ortak ATM’lerden ücretsiz faydalanabilecekleri belirtildi. Bunun yanı sıra her ay 20 TL kadar da harcama iadesi yapılacağı iletildi.

Kuveyt Türk Bankasından Gençlere Ortak ATM Kampanyası

 Kuveyt Türk Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında 2021 yılı sonuna kadar 18-24 yaş aralığındaki herkesin görüntülü görüşme hizmeti ile hesap açarak dahil olma fırsatı bulunmaktadır. Kampanyaya katılarak görüntülü görüşme hizmeti ile hesap açan müşteriler hesabın açılış tarihi itibariyle iki gün içerisinde taraflarına kampanyaya katılımlarıyla ilgili bilgilendirme mesajı gelmektedir. 31 Aralık 2021 tarihine kadar müşteriler ortak ATM’lerden her ay 1.000 TL’ye varan ücretsiz ayda 5 defa olmak üzere para çekebilmektedirler. Nakit çekme işlemi ATM’lerden 1 gün içerisinde 1 defa gerçekleşebilmektedir.

son-dakika-18-24-yas-arasinda-olan-kisilere-banka-tarafindan-odemeler-hesaplara-yatmaya-basladi

 Harcama İade Müjdesi

 Kuveyt Türk Bankasının sunmuş olduğu kampanyadan 18-24 yaş aralığındaki müşteriler 31 Aralık 2021 tarihine kadar faydalanabilmektedirler. Müşteriler görüntülü görüşme hizmeti ile hesap açma işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler. Hesap açma işlemi gerçekleştikten sonra iki gün içerisinde kampanyaya katılımlarına dair müşterilere SMS yoluyla bilgilendirme sağlanmaktadır. Bu kampanya neticesinde 2021 yılı sonuna kadar kişiler her ay ilk defa yapacakları 50 TL üzeri kart harcamaları sonucunda 20 TL’lik harcama miktarı iade edilmektedir. Bu harcama iadesi 50 TL üzerindeki harcama işlemi gerçekleşen günü takip eden gün içerisinde hesaplarına aktarılmaktadır. Bazı işletmelerin gün sonu almamaları halinde işlemlerin provizyonda kalması sebebiyle bu süre uzayabilmektedir. İşlemin iptal edilmesi halinde de müşteriler kampanyadan faydalanamamaktadırlar. Müşteriler harcama iadesi işleminden her ay 1 defa yararlanabilmektedirler.