Ekonomi

Son Dakika: 0.98 faizle nakit kredi kampanyası devlet destekli olarak sağlanacak

0.98 faiz oranları ile birlikte devlet destekli olarak kredi almak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara aynı gün içinde hesaplara ödemeler yapılacağı açıklandı. 0.98 faiz oranları ile birlikte kamu bankaları üzerinden alacağınız bu kredilerde sadece 7000 TL’ye kadar daha önce bankalar üzerinden kredi kullanmış ve maaş hesabı olan vatandaşlar, nakit kredi kullanabilmektedir.

0.98 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan bu ödemeler ile birlikte kredi kullanılabileceği haberi verildi.

18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin, başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir. Nakit ihtiyacı olan kişiler daha önce kamu bankaları üzerinden kredi kullandıysa ve bu bankalar üzerinden maaş alıyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek 0.98 faiz oranlarıyla birlikte sadece 7000 TL kadar kredi alabiliyor.

7000 TL üzerinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlara da banka sürekli olarak güncel kredi, kampanyalar yapmaya devam edecek. 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilerin 3 AY ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi, istedikleri zaman alabileceklerdir. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere özellikle banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanabileceğini söyleyebiliriz. Kamu bankaları üzerinde hesabı olan vatandaşların bankadan internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak da 0.98 faiz oranları ile birlikte krediler haricinde diğer tüm krediler içinde başvurularını gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz.