Ekonomi

Şok Market'te Ücretsiz Adrese Teslimat Dönemi Başladı! 5000 Kişiye İş İmkanı Fırsatı Doğdu!

Türkiye'nin en yaygın market zincirlerinden olan Şok Market, yeni bir hizmeti müşterilerine sunmaya başladı. Tüm Türkiye'yi kapsam altına alan Şok Market'in online market servisi uygulaması Cepte Şok ile vatandaşlar alışverişlerini evlerinden yapacaklar ve aynı gün içerisinde herhangi bir servis ücreti ödemeden satın aldıkları ürünü evlerinde teslim alacaklar. Şok Market artan iş yükü sebebiyle 5000 kişinin işe alınacağını duyurdu.

Türkiye’de koronavirüs tedbiri sebebiyle çok sayıda alışkanlık unutulmaya başlandı. Alışveriş sektörü de bu gelişmeye bağlı olarak kendisini yenilemeye başladı. Bu yenileme sürecine giren irmalardan birisi de Şok Market oldu. Şok Market, mobil uygulaması Cepte Şok ile müşterilerine marketlere gitmeden evlerinde oturdukları yerden alışveriş yapma imkanı tanıyor. Üstelik müşterilerin satın aldıkları ürünlerin tesliminde herhangi bir servis ücreti de talep edilmiyor.

Hemen hemen her mahallede bir şubesi olan Şok Market, mahallelilerin evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan alışveriş imkanını sunmaya başladı. Bakliyattan sebze ve meyveye, ekmek çeşitlerinden temizlik ürünlerine,kahvaltılıklardan içecek gruplarına, süt ürünlerinden şarküteriye kadar çok çeşitli bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet eden Şok Market’in bu yeni uygulaması oldukça büyük ilgi görmeye başladı.

Öte yandan Şok Market’in müşterilerine sunduğu Haftanın Fırsatları ve Kampanyalar içeriğindeki ürünler de herhangi bir servis bedeli alınmadan vatandaşların evlerine kadar getiriliyor. Sipariş verilen gün vatandaşlar ürünleri kendi kapılarından teslim alıyorlar.

Şok Market’in bu hizmetinden dolayı gurur duyduklarını söyleyen Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel, “Toplum olarak büyük bir felaketi yaşıyoruz. Biz defirma olarak buna bağlı bir formülgeliştirdik. 30.000 çalışanımızla müşterilerimize mutlu alışveriş tecrübesi yaşatmak için çabalıyoruz. Adrese teslimat hizmeti koronavirüs tehdidine karşı müşterilerimizi korumak için aldığımız bir karardır. Bu hizmetten faydalanan müşterilerimizden servis ücreti veya bir başka ad altından ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Herkesinin elini taşın altına soktuğu bu döönemde bizde bu formülü geliştirip müşterilerimize imkan olarak sunduk. Bu yeni hizmet ve açacağımız yeni şubeler için 5000 yeni personeli şirketimiz bünyesine katacağız.” dedi.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı