Brezilya dizilerini bile geçen sosyetedeki ihanet sarmalı! İkinci Sayfa ve Takvim Gazetesinin isim vermeden iddiaları ortalığı karıştırdı. Peki bu kimin eli kimin cebinde ünlü evli çift kim!

Geçtiğimiz haftalarda TV8'de yayınlanan Müge ve Gülşen'in sunduğu İkinci Sayfa poragramında örnek gösterilen ünlü bir evli çiftte ihanet skandalı yaşandığı ve bunu canlı yayında açıklayacağı paylaşımı yapılmıştı. Paylaşımda "Vah vah örnek gösterilen çift, bu ayda yıldönümlerini kurtayacaklar, kızcağız da ne bilsin kocasının gizli çapkın olduğunu. Gizli'de yaşanan gizlide kalmıyor" denilerek Saklı Kalsın adlı mekanda örnek gösterilen bir aile babasının eşini aldattığı iddia edilmişti. O gün herkes Şubat ayında evlenen çiftleri araştrımaya başlamıştı. Ancak ertesi gün bu kişinin ismi tam açıklanacakken verilmedi. Müge ve Gülşen tepkileri görmezden geldi ve konuya dair açıklama yapmamıştı. O ismin Ali Atay olduğu ancak Exxen'de dizisi olması nedeniyle haberin geri çekildiği düşünülmeye başlanmıştı. Bir balka tahminde Tolgahan Sayışman olduğu ancak çiftin yeni bir reklam kampanyası imzaladığı bu nedenle haberin kaldırıldığı düşünülmüştü.

İkinci Sayfa programında yeni bir ihanet iddiası! Hem de bu sefer ki ağızları açık bırakan cisnten! Takvm gazetesinde yer alan iddialarda sosyetenin örnek çocuklu çiftinde birbirlerini aldattığı iddiası yer aldı. 

Bu çiftte erkek olanın çok ünlü bir oyuncu olduğu eski sevgilisinin de kendisi gibi ünlü bir oyuncu olduğu ve uzun süreli bir ilişki yaşadıktan sonra ayrılır ayrılmaz sosyetenin ünlü ismiyle evlendiği ve çocuk sahibi olduğu belirtildi. Bu ünlü oyuncunun şimdiler de karısını aldattığı ismin de ünlü dışarıdan yine çok mutlu bir evliliği var gibi görünen sporcu bir kimliğe sahip sarışın ve ünlü bir iş adamının eşi olduğu belirtildi.

Aynı zamanda bu oyuncunun sosyetik eşinin de eşiyle arkadaş olan başka bir ünlü isim ile beraber olduğu ve ihanet zinciri olduğu belirtildi.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Sosyal medya da bu haber sonrası bu ünlü çiftin kim olduğuna dair yorumlar yapıldı. Önce bu ismin Mert Fırat ve İdil Fırat olabileceği ancak daha sonra tüm tanımların "Çocuklarını bırakıp vs gibi birden fazla çocuğu olan ve örnek baba örnek aile, sürekli aşk paylaşımları" daha çok Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çiftine uyduğu ve haberde "Enginleri aştı" ifadesinin de ipucu olarak yer aldığı düşünüldü.

Engin Altan Düzyatan çok önce bir süre Özge Özpirincci ile sevgiliydi. Daha sonra Özpirinçi'den ayrılmış ve kısa sürede Neslişah Alkoçlar'da evlenmişti. Hatta düğün günü Özge Özpirinçci TT olmuştu. Engin Altan Düzyatan’ın eşi Neslişah Alkoçlar da evlenmeden önce Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan'ın torunu şimdilerde Yasemin Ergene'nin eşi olan İzzet Özilhan’la aşk yaşıyordu.

Aynı şekilde Mert Fırat da İdil Fırat’la evliliğinden önce Hande Doğandemirle ile birlikteydi.

Yasak Aşk sarmalındaki ismin ise Şeyda Coşkun ya da Selin Denizli olduğu düşünülüyor.