Gündem

Şoförüne tuvalet önünde oturma cezası veren belediye başkan yardımcısının istifası alındı!

Güngören Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Veysel İpekçi, gerek sosyal medyada gerekse kamuoyunda büyük tepki toplayan cezasından sonra görevden alındı. Belediye Başkanı Bünyamin Demir ise yaptığı açıklamada hem mesai arkadaşlarından hem de Güngören halkından özür dilediğini sözlerine ekledi. 

Belediye çalışanının şoföre verdiği tuvaletin önünde oturma cezasıyla tepki gören Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi’nin istifasının alındığı açıklandı. Kararı ise Belediye Başkanı Bünyamin Demir, Twitter’dan özür dileyerek duyurdu. 

Veysel İpekçi Kimdir? 

Trabzon’da 1982 yılında dünyaya gelen Veysel İpekçi, lise ve orta öğrenimini Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gördü. KTÜ Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü’nden mezun olan İpekçi daha sonra AÜ Kamu Yönetimi Bölümü’nde lisans öğrenimini tamamladı. Ardından da Marmara Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı’nda yükseklisans yapan İpekçi aynı zamanda Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezun Mensup Kültür ve Eğitim Derneği’nde başkanlık yaptı. Veysel İpekçi aynı zamanda evli ve 2 çocuk babasıdır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı