Eski Galatasaray'lı milli futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan şu sırlar YouTube'da ünlülerle yaptığı röportajlarla gündemde.

Yotube kanalında büyük bir çıkış yaklayan Aslıhan Doğan'ın her zaman siyah giymesi, siyah düz saçları ve siyah makyajı bilinen en önemli özelliği. Aslıhan Doğan ile özdeşleşen siyah takıntısından son nokta görüldü. Evinde de siyah tuvalet kağıdı kullanıyormuş!

Aslıhan Doğan'ın evine giden Ala Tokel evin tuvaletinden yaptığı paylaşımda siyah tuvalet kağıdını çekerek paylaştı. Ala Tokel o fotoğrafı "Çok sormuştunuz, evet Aslıhan'ın tuvalet kağıdı da siyah" diye yazarak paylaşmıştı. 

Bu paylaşım sonrası Aslıhan Doğan'a pek çok yorum yapılmış ve magazinde düşmüştü. Aslıhan Doğan yaptığı açıklamasıyla duruma açıklık getirdi.

ala-tokel_1

TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanan Aslıhan Doğan, sosyal medyadan yapılan yorumlara cevap verdi. Aslıhan Doğan Turan "Çok önce yurtdışından getirtmiştim. Sonra Türkiye'de bulamamıştım. Her tuvalete koymuyorum. Sadece misafirlere çıkartıyorum." açıklamasını yaptı. 

Aslıhan Doğan yaptığı paylaşımda siyah tuvalet kağıdını sadece misafirlerine özel olarak koyduğunu belirtti. Aslıhan Doğan'ın siyah tuvalet kağıdından sonra siyah tuvalet kağıdı araştırma başladı. Kullanıcılar siyah tuvalet kağıdı nerede satılıyor araştırmaya başladı. Türkiye'de henüz satışı olmasa da yakında bu patlamayla satışa çıkması bekleniyor.

Peki siyah tuvalet kağıdı fiyatı ne kadar? 

Siyah tuvalet kağıdının tanesinin 67 TL olduğu öğrenildi.