Kamu Haberleri

Şırnak Beytüşşebap SYDV Memur Personel Alımı Duyrusu Yayımlandı

Şırnak Beytüşşebap İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bir ilan yayımlayarak Personel alımı yapacağını duyurdu.

Şınak Beytüşşebap ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını bildirdi. Alım yapılacak pozisyon Sosyal Yardım ve inceleme Görevlisi ile olarak belirtilirken bu pozisyon için 2 kişilik kadro açılacağıda belirtildi. Başvuru için aranan şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşından gün almamış olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ve muaf ya da askerlik ile ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimi veren bir okuldan mezun olmak, Kamu Persone Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum kalmamak, yaş, tecrübe eğitim gibi özel şartları taşıyor olmak aranan şartlar arasındadır.

Sosya Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımına ilişkin bir takım özel şartlarda aranmaktadır. Bu özel şartlar arasıda şu kriterler yer almaktadır. Beytüşşebap ilçesinde ikamet ediyor olmak, 4 yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak, alınacak kadro için 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birinde mezun olmak aranan özel şartlar arasındadır. Şınak Betüşşebap Sosya yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  alımları için 6 Kasım 2017 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz. Başvuru belge teslimleri 10 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru esnasında doğru bilgi vermeyen ve eksik evrak getirenlerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı