Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendikten sonra kızı Lalin'i kucağına alan Sinem Kobal, ikinci kez anne olacak olmasının heyecanını yaşıyor.

Türkiye'nin en yakışıklı oyuncularından biri olan Kenan İmirzalıoğlu ile oyuncu Sinem Kobal, mutlu evliliklerini kızları Lalin ile taçlandırmışlardı. İki ünlü oyuncu şimdilerde ikinci kez anne-baba olmaya hazırlanıyorlar.

sinem kobal kenan imirzalıoğlu

Geçtiğimiz yıl kızları Lalin'i kucakğına alan Sinem Kobal, kızı olduktan sonra setlere ara vermiş ve sadece kızıyla ilgilenmeye başlamıştı. Güzel oyuncunun şimdilerde yeniden hamile olduğu öğrenildi. 

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

sinem kobal kenan imirzalıoğlu-1

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberde Sinem Kobal'ın 3 buçuk aylık hamile olduğu konuşulmaya başlandı. Önceki gün Ortaköy'de görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal, muhabirlere kızları Lalin'den bahsetmişlerdi. Sinem Kobal'ın tekrar hamile olduğu ise daha sonra ortaya çıkınca herkes bebeğin cinsiyetini merak etmeye başladı.

sinem kobal kenan imirzalıoğlu-2

3 buçuk aylık hamile olduğu söylenilen Sinem Kobal'ın erkek bebek beklediği de ileri sürülürken çiftten gündeme bomba gibi düşen hamilelik iddiasıyla ilgili henüz bir cevap gelmedi.