Magazin

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadıklarını Marie Claire'ye anlattı! Ayaklarımın üzerine bastım!

Aylık yayımlanan kadın dergisi Marie Claire'ye kapak olan Sinem Kobal, aile olmanın çok kıymetli olduğunu söyledi.

İlk olarak Fransa’da yayımlaya başlayan ancak zamanla, farklı ülkelerde farklı dillerle yayımlanmaya da başlayan Marie Claire dergisine kapak olan Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadığı aile hayatını anlattı.

YUVA KURMAK ÇOK KIYMETLİ

Dergiye yaptığı açıklamada Kobal, evlendikten sonra ayaklarının yere bastığını, tamamlanmış ve güçlü hissettiğini ve aile olmanın, yuva kurmanın çok kıymetli olduğunu aktardı.

AYAKLARIMIN ÜZERİNE BASTIM!

Eşi İmirzalıoğlu’yla aynı mesleği yaptıkları için birbirlerini anladıklarını ve karşılıklı destek olduklarını belirten Kobal, “Evlilik, ayaklarının yere bastığını, tamamlanmış ve güçlü hissettirdi. Sevmek ve sevilmek çok güzel bir duygu. Hayatımın en güzel ve iyi hissettiğim üç yılı oldu. Aile olmak, yuva kurmak, çok kıymetli” şeklinde konuştu. Eşi İmirzalıoğlu’yla en çok beraber müzik dinlemekten keyif aldıklarını anlatan oyuncu, “Kenan, plak düşkünü ve gerçekten müzikle ilgili inanılmaz bir zevki var. Benim de o anlamda ufkumu açtı ve bana çok şey kattı. Beraber plakçılara gitmekten büyük keyif alıyoruz. Onunlayken çok gülüyorum ve eğleniyorum” dedi. Kobal, anne olma fikrinin ise içini kıpır kıpır yaptığını söyledi.

TUMHABER.COM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı