Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftini ölümle tehdit eden Sinan Altınaş kimdir? Sinan Altınaş nereli? Sinan Altınaş kaç yaşında? Sinan Altınaş ne mezunu? Sinan Altınaş ne iş yapıyor? Sinan Altınaş tutuklandı mı?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftini sürekli olarak ölümle tehdit eden Sinan Altıntaş adlı kişi kimdir? Sinan Altınaş adlı suçlu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'i neden tehdit ediyor?

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i yıllardır ölümle tehdit eden Sinan Altıntaş kimdir merak konusu oldu. Tatlıtuğ ve Dizer çifti kendilerini tehdit eden Altıntaş hakkında iki kez suç duyurusunda bulunmuştu. Dava sürerken Sinan Altıntaş adlı kişi korkusuzca tehditlerine devam etti.

İlik şikayet sonrası savcılık Sinan Altıntaş adlı kşinin ifadesini almış ve dört yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i sosyal medya üzerinden tehdit eden ve hakarete eden Sinan Altıntaş durmuyor!

Sinan Altıntaş neden tehdit ediyor?

Sinan Altıntaş adlı kişi oyuncu Hazar Ergüçlü'nün kız arkadaşı olduğunu, yedi yıldır sevgili olduklarını ancak Kıvanç ve Başak Tatlıtuğ çiftinin görüşmelerine engel olduklarını iddia etti. Hasta taklidi yaptığı düşünülen kişi ayrıca çiftin Hazar'ı öldürmeye çalıştıklarını iddia etti.

Peki Sinan Altıntaş kimdir? Sinan Altıntaş nereli? Sinan Altıntaş kaç yaşında?

Sinan Altıntaş'ın Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in saplantı derecesinde hayranı olan sıradan biri olduğu öğrenildi.

Sinan Altıntaş adlı kişi daha önce da Başak Dizer'in işlettiği kafeyi basmıştı. 

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

Sinan Altıntaş tehditlerini arttırarak Başak Dizer'e "Seni asitle yakacağım, kocana şarjör boşaltacağım" diyerek elini kolunu sallayarak tehditlere devam ediyor. 

Altıntaş hakkında üçüncü kez 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Altıntaş, "Seni bidona koyup asit dökeceğim, ardından kocana şarjör boşaltacağım. Benim adım Sinan Altıntaş.. Seni öldürmeden ölürsem dünya alem beni si.." şeklinde mesajlar göndermeye devam ediyor..

Sinan Altıntaş, üzerine atılı suçu kabul etti. Savcılık dosyaya şaka gibi bir kararla uzlaştırmacı atadı.