Tinder Avcısı Simon Leviev hakkındaki haberlere ve Netflix belgeseline isyan etti!

Tinder Avcısı olarak nam salan ve pek çok ülkede aranan Simon Leviev takma adlı Shimon Hayut hakkındaki haberlere isyan etti.

Netflix belgeseli Tinder Avcısı'nda hayatı konu edilen tüm dünyada onlarca kadını kandıran Simon Leviev kız arkadaşıyla bir video paylaştı. 

Tinder'da Simon Leviev adıyla bir hesap açan ve kendisini İsrailli milyonerin akrabası gibi tanıtan ve lüks bir yaşam yaşıyor gibi fotoğraflar paylaşan Simon Leviev hakkındaki belgeselin filmin yayınlanmasının ardından ilk defa konuştu.

Simon Leviev kendisinin bir canavar olmadığını aksine bir beyefendi olduğunu iddia etti. 

Leviev "Ben sahtekar değilim. İnsanlar beni tanımıyor ve bu yüzden beni yargılayamazlar. Ben sadece Tinder’da bazı kızlarla tanışmak isteyen bekar bir adamdım." dedi.

Bu esnada Leviev’in model kız arkadaşı Kat Konlin’in da yer alması ve Leviev'i öpücüklere boğması da dikkatlerden kaçmadı.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Simon Leviev açıklamasında "Ben Tinder dolandırıcısı değilim. Sadece Tinder'da kızlarla tanışmak isteyen bekar bir adamdım. Belgesel olarak çekmişler ama gerçekte uydurma bir film gibi. Her hikayenin iki tarafı olduğuna ve herkesin hikayenin kendi tarafını anlatma şansına sahip olması gerektiğine inanıyorum." dedi.