16 yaşındaki Sıla Şentürk ailesi tarafından zorla nişanlandırıldığı Hüseyin Can Gökçek tarafından boğazı kesilerek öldürüldü! Sıla Şentürk kimdir? Sıla Şentürk katili Hüseyin Can Gökçek kimdir? Katil Hüseyin Can Gökçek ne iş yapıyor? Hüseyin Can Gökçek nereli? Hüseyin Can Gökçek kaç yaşında?

Giresun'da 16 yaşındaki Sıla Şentürk ailesinin zorla nişanlandırıdğı Hüseyin Can Gökçek tarafından vahşice katledildi.

Sıla Şentürk'ün katili Hüseyin Can Gökçek kimdir?

Giresun'da korkunç bir Türkiye gerçeği daha bir kadın cinayeti daha! Henüz 16 yaşında bir çocuk olan Sıla Şentürk ailesinin zoruyla nişanlandığı Hüseyin Can Gökçek adlı sözde erkek tarafından katledildi.

Hüseyin Can Gökçek adındaki cani korkak katil 16 yaşındaki Sıla Şentürk'ün boğazını keserek katletti.. Sıla Şentürk'ün ailesinin kendisini zorla nişanladığı Hüseyin Can Gökçek ise kaçmaya çalışırken polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Giresun'da ki bu utanç olayı da gündeme oturdu ve sosyal medyada tepkiler dinmedi.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Henüz 16 yaşında zorla nişanlandırılan genç bir kız nişanlısı tarafından vahşice katledildi.

Sıla Şentürk kimdir? Sıla Şentürk'ğn katili Hüseyin Can Gökçek kimdir? Hüseyin Can Gökçek nereli? Hüseyin Can Gökçekkaç yaşında? Hüseyin Can Gökçek ne iş yapıyor?

Hüseyin Can Gökçek kaçmaya çalışırken polislerce yakalandı. Giresun'da 21 yaşındaki Hüseyin Can Gökçek 16 yaşındaki Sıla Şentürk'ü katletti! 

Zorla nişanlandırılan 16 yaşındaki Sıla Şentük nişanlısı 21 yaşındaki Hüseyin Can Gökçek tarafından boğazı kesilerek katledildi. İkili arasında tartışma başladığı tartışma sonucu Hüseyin Can Gökçek'in Sıla Şentürk'ün boğazını kestiği ve sonrada kaçmaya çalıştığı öğrenildi..

Sözde erkek ve insan olarak yargılanacak olan cani Hüseyin Can Gökçek Ordu- Giresun Havalimanı'nda polis tarafından yakalandı.