Kredi kullanmak için bankaların aradığı en önemli şartlardan biri Düzenli bir gelire sahip olmak. Özellikle ödeme gücü olmayan vatandaşlara bankalar tarafından kredi sağlanmıyor. Ancak bazı durumlarda bankalar bu şartlarda esneme yapabiliyor. Şimdi de bankalardan böyle bir kampanya ev hanımları için geldi. Herhangi bir geliri olmasa bile ev hanımlarına başvuru yapmaları durumunda 25 bin TL'ye kadar düşük faizli kredi imkanı veriliyor. Peki hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor? Avantajlı kredi fırsatları ve detaylar haberimizde…

sigortasi-olmayan-ev-hanimlarina-mujde-25000-tl-para-odenecek-sadece-tc-kimlik-kartiyla-basvuru-2

İŞ BANKASI'NDAN EV HANIMLARINA KREDİ

Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası, herhangi bir düzenli geliri olmayan ancak Nakit paraya ihtiyacı olan ev hanımlarına avantajlı kredi fırsatı veriyor. Ev hanımları İş Bankası'nın kampanyasına başvuru yapmaları durumunda tam 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Ev hanımlarına verilen kredi kampanyasında faiz oranı ise yüzde %2.05 olarak belirlendi. Ayrıca 36 aya kadar vade seçeneği de sunuluyor. Başvuru yapan ev hanımları geri ödeme sırasında Aylık 1055 TL taksit ödeyecek. Avantajlı kredi için başvurular İş Bankası şubeleri ve İş Bankası internet şubesi ile mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor.

sigortasi-olmayan-ev-hanimlarina-mujde-25000-tl-para-odenecek-sadece-tc-kimlik-kartiyla-basvuru-3

TEB BANKASI EV HANIMLARINI UNUTMUYOR

Bugüne kadar yaptığı birçok kampanya ile müşterilerinin gönlünü fethetmeyi Başaran ve özellikle emekliye promosyon sürecinde gerçekten yüksek promosyon ödemesi yapan TEB Bankası ev hanımlarına da unutmadı. Herhangi bir geliri bulunmayan ev hanımları TEB bankasına başvuru yapmaları durumunda 15 bin TL'ye kadar kredi kullanabilecek. TEB bankasının ev hanımlarına sağladığı kredi imkanlarında faiz oranı %2.51 olarak belirlendi. 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullandıran banka, aylık 688 TL ödeyerek nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak fırsatı sunuyor. Başvuru işlemlerinin TEB Bankası şubeleri, online bankacılık ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz.

sigortasi-olmayan-ev-hanimlarina-mujde-25000-tl-para-odenecek-sadece-tc-kimlik-kartiyla-basvuru-1

AKBANK EV HANIMLARINA KREDİ KAMPANYASI

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank yeni yılın ilk kredi fırsatını açıkladı. Akbank, ev hanımlarına 20 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacak. Akbank'ın ev hanımlarına kredi kampanyasında faiz oranı %2,49 olarak belirlendi. Vade süreleri ise 36 aya kadar uzuyor. Aylık 914 lira taksitle bu krediden faydalanarak nakit para ihtiyacınızı karşılamak mümkün. Akbank kredi başvurusu için en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilir ya da internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.