Ekonomi

Sigortalı Olarak SGK Üzerinden Çalışanlara, SSK’sı Olanlara Garanti, Akbank ve Vakıfbank 46.000 TL Ödeme Yapacak

Garanti Bankası Akbank ve Vakıfbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar için nakit ihtiyacı olmaları durumunda kredi imkanından faydalanabilecekleri yeni bir kredi paketi hazırlandı. SGK destekli olarak verilecek ve 46000 TL’ye kadar hemen 36 ay vadeli onay alabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi alabileceğini söylemek isteriz.

46000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi yapabileceğinizi söylemek istiyoruz.

Garanti Bankası Akbank ve Vakıfbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi…

Garanti Bankası Akbank ve Vakıfbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda kredi işlemlerinden faydalanabileceğini söylemek isteriz.

En yakın banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte de başvurunuzu yapabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi alacak olan tüm vatandaşların 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak işlemlerini yaparak bu bankalar üzerinden de kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, bankaların mobil uygulamalarına giriş yapabilirsiniz.

Denizbank ve Akbank, Ev hanımlarına ve Çalışmayan vatandaşlar, 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı

Akbank kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için ayrıca SMS ile de onay vereceğini açıkladı. Sms ile onay almak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. gönderilen mesaj sonrasında en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanın.