Günümüzde araç sahibi olmak isteyen pek çok vatandaş bulunuyor. pandemi şartları, dövizin sürekli olarak artması ve küresel çapta çip krizinin ortaya çıkması nedeniyle sıfır kilometre araç sahibi olmak neredeyse bir hayal halini aldı. Hayallerini gerçekleştirerek araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara özel Nissan yeni bir araç kampanyası düzenlediğini duyurdu.

Eylül ayında geçerli olacak olan kampanya için mağazalarda vatandaşlara çeşitli fırsatlar, indirimler ve ödeme kolaylıkları sunuluyor. Son dönemlerde vatandaşların en çok tercih ettikleri ve rahat buldukları SUV modeller arasında yer alan Nissan QASHQAİ için 100 bin liralık ödeme avantajı sağlanıyor.

NİİSAN’DAN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ İMKANI

nissan-arac-kampanyası-detayları

Araç sahibi olmak isteyenler bu süreçte 12 ay boyunca ödeme vadeli olabilecek yüzde 0.69 faiz oranlı kredi avantajından yararlanabilecekler. 100 bin liralık kredi çekecek olan vatandaşlar için bu kampanyanın geçerli olduğu belirtildi. Sıfır araç almak isteyenler banka kredi faiz oranlarını inceledikleri zaman büyük şaşkınlık yaşamışlar ve yüksek oranlar sayesinde hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmışlardı.

NİSSAN KAMPANYA DETAYLARINI AÇIKLADI

Ülke genelinde vatandaşların SUV model denildiği zaman en çok tercih ettikleri modelin Nissan QASHQAİ olduğu belirlendi. 100 bin liralık kredi için 12 ay vadeli olarak yüzde 0,69 oranında faiz uygulanacak.

Araç modelinin 2007 ile 2019 yılları arasında en çok tercih edilen SUV model olduğu belirlendi. Bununla birlikte alınacak olan aracın marka tarafından NisKasko ya da Uzatılmış Garanti alımları çerçevesinde kredi kampanyasının detaylarının geçerli olacak.