Şifanur Gül Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy'un partneri oldu. Peki Şifanur Gül kimdir? Şifanur Gül nereli? Şifanur Gül kaç yaşında? Şifanur Gül dizileri?

Sülü Korkuluk dizisindeki partner krizi son buldu. Dizi bir türlü çekilememiş şansızlıklar yakasını bırakmamıştı.

Son olarak adı değişen ve Terzi olan Süslü Korkuluk dizisinde Çağatay Ulusoy'un partneri de belli oldu! İlk olarak TV8 için çekilen dizinin fragmanları yayınlandıktan sonra anlaşmazlık yaşanmış ve kanal değişmişti. Dizide Çağatay Uluosy'un partneri önce Alina Boz olmuş ardından Boz diziden ayrılmış ve Esra Bilgiç ile anlaşılmıştı. Ancak Esra Bilgiç'de yapımcı ile anlaşamamış ve diziden ayrılmıştı 

NO NAME PARTNER!

Sonunda aranan partnerde noname isimde karar kırıldı. Teriz dizisinde Çağatay Ulusoy'un partneri Şifanur Gül oldu! Peki Şifanur Gül kimdir? Şifanur Gül nereli? Şifanur Gül kaç yaşında? Şifanur Gül dizileri?

Şifanur Gül Kimdir?

1995 yılında Ankara’da doğdu. 170 cm boyunda ve 53 kg olan Şifanur Gül, Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim Dalı mezunu.

İlk olarak 2019 yılında ekranlara gelen Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Eylül karakterini 2020 yılında Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Gülperi karakterini canlandırdı.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Yer Aldığı Diziler;

Kuş Uçuşu

Cam Tavanlar

Benim Adım Melek

Uyanış: Büyük Selçuklu

Sevdim Seni Bir Kere