Kamu bankaları son zamanlarda yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte oldukça tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Bankalar hem bireysel müşterilerine hem de ticari müşterilerine sürekli olarak nakit kampanyaları yaparak hem düşük faizli nakit kullanma imkanı sağlamaktadır hem de bankadan hızlı bir şekilde acil ihtiyacınız için para alabiliyorsunuz. Kamu bankaları üzerinden yapılan bu son dakika kampanyası ile birlikte Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ortak bir bildiri yayınladı. 

Bankadan 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar sigortalı olarak çalışıyorsa ve aynı işyerinde Son 6 aydır sigorta primleri yatıyorsa en yakın Ziraat Bankası VakıfBank ve ya Halkbank şubesine giderek Kredi başvurusunda bulunabilir.

Ziraat Bankası 100 bin TL'ye kadar nakit ödemesi yapıyor

Ziraat Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen kişiler sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda alacağı bu Kredi ile birlikte hem ihtiyaçları için hem de diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları için nakit kredi kullanabilecek. Ziraat Bankası müşterisi olan vatandaşlar banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabildiği gibi banka müşterisi olan veya olmayan kişiler en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte giderek de kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile vermiş olduğu İhtiyaç kredisinde 100.000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlara 24 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturuyor.

da13

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek kimliğinizi ve gelir belgesini bireysel müşteri temsilcisine vererek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Özellikle kredi notu sıfır olan ve Kredi notu düşük olan vatandaşlar da bankalarda herhangi bir sıkıntısı yok ise bu banka üzerinden 100 bin TL'ye kadar kredi onayı alabiliyor. 

Halkbank emekli ve çalışanlara 100 bin TL verecek

Halkbank üzerinden başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında ise emekli olan ve çalışan kişiler Bu bankadan maaş alması durumunda 100 bin TL gelir belgesiz olarak Kredi kullanabiliyor. Banka düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verirken vatandaşların diğer bankadaki olan borçların da kapatmak istiyor. Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.