Ekonomi

SGK-SSK ve Bağkur emeklilerine müjdeli haber!

SGK-SSK ve Bağkur emeklileri bunu hiç beklemiyordu! O para Halkbank hesabına yatırılıyor… SGK-SSK ve Bağkur’dan emekli vatandaşlarımız, bankaların kendileri için hazırladığı özel jestleri araştırıyor. Bu kampanyalarla emekliler kazanmaya devam ediyor. Bu anlamda vatandaşlar SGK’dan aylık düzenli maaş almaktadır. Ancak bu maaşlar yeterli değildir. Ocak ayında yapılan emeklilik zamları uçup gitti. Bankalar devreye girdi. Emekli vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermek isteyen bankalar, emeklileri kendi müşterisi yapmak için hiçbir detayı atlamamaktadır. Bu bankalardan biri olan Halkbank, emeklilere çok uygun koşullarda kredi vermektedir.

Bilindiği üzere Halkbank, Türkiye’nin en büyük kamu bankaları arasında yer almaktadır. Haberle birlikte emeklilere özel kredi paketi hazırlandı. Maaşını Halkbak’tan alan emekliler, bu kredi paketinden ayrıcalıklı bir şekilde yararlanabilecek. maaşları

Halkbank’a geçiş yapan tüm emeklilere, tüm ihtiyaçlarını en basit şekilde karşılayabilmeleri için kredi desteği verilecek.

Emekli vatandaşlar, tüm acil nakit sorunları için de emekli maaşı aldıkları Halkbank’a günün her saatinde şubeden veya internet üzerinden cep telefonlarından ulaşabiliyor.

Halkbank’ta emekli müşterilere “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” kampanyası başlatıldı. Başlatılan kampanya ile faiz oranları oldukça makul görünmektedir. 1.55 faiz oranı ile 25.000 TL anında hesabınıza yatırılır. 3 yılda geri ödenir. 25.000 TL çeken emekli, 36 ay vade ile ayda 958 TL ödüyor.