Ekonomi

SGK paylaştı! Nakit ihtiyacı olanlar 3 bankaya giderek destekli 20.000 TL ödeme alacak

Sgk destekli olarak sizlerde 20000 TL kadar nakit kullanmak istiyorsanız, sigortalı olarak uzun bir süredir aynı işyerinde çalışıyor olmanız veya SGK üzerinden emekli maaş almanız istenmektedir. Garanti Bankası İş bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Sgk destekli olarak verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasında şartları uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Garanti Bankası İş bankası ve Ziraat Bankası tarafından, sizlerde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve destek ödemelerinden faydalanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu kredi kampanyalarından banka şubelerine giderek belgesiz olarak başvuru yapabilirsiniz. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilerin maaşlarına bu bankalar üzerinden alması durumunda 3, banka üzerinden sizlere aynı gün içinde kredi ödemesi verilmektedir.

Garanti Bankası İş bankası ve Ziraat Bankası

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve iş bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 20000 TL ödeme almak istiyorlarsa banka kredi puanı da 1400 ve üzerinde olması isteniyor.

Bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, işlemlerinizi yapabilir ve oturduğunuz yerden ne kadar kredi onayı aldığınız hemen görebilirsiniz.

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası, ayrıca banka şubeleri üzerinden sadece kimliklerimiz ile birlikte gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

İş bankası 20000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunu iş cep uygulaması üzerinden yapacak olan tüm vatandaşlara da 50000 TL kredi ödemesi verilmektedir.