Ekonomi

SGK emeklisi müjdeyi kaptı! Bankalar emeklilere 10 bin TL ödeme veriyor

Sgk emekli olan vatandaşlar için eylül ayı bitmeden 10000 TL’ye kadar ödeme alma haberi geldi. Eylül ayı içerisinde bankaya maaş taşımanız durumunda, sizlerde emekli maaş hesabınız üzerine, 10000 TL’ye kadar emekli promosyon alabileceksiniz. Bankalar, yapmış olduğu bu kampanyalarda diğer bankadaki olan borçlarımızı da kapatarak sizlere ihtiyaç kredisi vererek de maaş, taşıma işlemlerinizi yapıyor ve on bin TL’ye kadar emekli promosyon alma imkanı sağlıyor. 3 yıl boyunca maaş, taşıma yapmış olduğunuz banka üzerinden emekli maaşınızı almayı taahhüt ederseniz başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde diğer maaşınızı aldığınız zaman 10000 TL ödeme alabilirsiniz.

EMEKLİYE MÜJDE

Emekli olan vatandaşlar, Finansbank, İNG Bank Akbank ve Garanti Bankası gibi bankalara emekli maaşlarını taşımaları durumunda 10000 TL’ye kadar nakit ödeme, promosyon alabiliyor. Ssk Bağ Kur ve memur emeklileri, 10000 TL’ye kadar emekli promosyon almak istiyorlarsa, 4 banka üzerinden maaş, taşıma işlemlerini yapması isteniyor. bütün emeklilerin başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılmak isteyen kişilere, eylül ayı sonuna kadar duyuru yapıldı.

Eylül ayı sonuna kadar başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde emekli maaşı, hesabınız üzerinden 10000 TL’ye kadar emekli promosyon alabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar on bin TL’ye kadar promosyon ödemesi alabilmesi için ayrıca bazı arkadaşlarını veya ailesinden birisinin de emekli maaşını maaş almış olduğu bankaya referans göstermesi de isteniyor.

Bankalar, 8000 TL’ye kadar vermiş olduğu, emekli promosyonunda herhangi bir şart aramazken on bin TL’ye kadar hızlı bir şekilde emekli promosyon alacak olan kişilere de belirtilen şartlara uygun olmasını istemektedir. Emekli maaşınızı hemen taşıma işlemlerini yaparak, promosyon alabilirsiniz.