Bankalar yaptıkları kampanyalar ile birlikte son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor. Bankalar özellikle ilk taksit ödemeniz de 90 gün erteleme yaparak rahat bir nefes almanıza sebep oluyor. 100.000 TL ne kadar nakit ödeme alacak olan kişilerin sigortası olması durumunda bankalar üzerinden hemen onay olacağını söylemek istiyoruz. 

Ziraat Bankası

eee132111

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası SGK destekli olarak kredi veren bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası SGK destekli olarak vermiş olduğu kredi kampanyalarında vatandaşlara 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu gösterecek onaylanan tutar kadar kredi hemen hesaplara yatacak. Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir 100.000 TL 24 ay vadeli Kredi kullanabilirsiniz.

Akbank

Sigortalı olarak çalışan veya SGK üzerinden emekli maaşı alan kişiler SGK destekli olarak Akbank üzerinden 100 bin TL kredi başvurusunda bulunabiliyor. Banka yapmış olduğu Açıklama ile birlikte 24 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi için SMS ile başvuru alıyor. Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler kimlik ve gelir belgesini verdikten sonra bu banka üzerinden nakit kredi kullanabilir. 

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek sadece kimliğinizi banka personeline verdikten sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sigortalı olarak çalışan kişilerin son iş yerinde 3 aylık sigorta olması ve kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda 100.000 TL'ye kadar nakit onayı alabilir. 

VakıfBank

Vakıfbank kendi Bankası üzerinden emekli maaşı alan veya sigortalı olarak çalışan kişilere 100.000 TL'ye kadar nakit krediyi Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden veriyor. Banka şubesine gerek kalmadan ihtiyacınız olan nakit krediyi 24 ay vadeli olarak Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapabilmeniz için banka hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor.