Ekonomi

Sgk destekli 25000 TL, ödemeler bugün başladı!

Acil ihtiyacınızın olması durumunda SGK destekli olarak 25000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz kampanyalar başladı. Hem kamu bankaları, hem de özel bankaları, vatandaşlara kredi desteği vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, ihtiyacı olan vatandaşlar için yapmış oldukları bu kampanyalarda 25000 TL’ye kadar kredi imkanından faydalanacak olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte 36 ay, vadeli olan yüksek limitli ödeme tablosu oluşturabileceğini duyurdu.

Ziraat Bankası, başvuru!

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 25000 TL kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilir veya bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak, Ziraat Bankası kredi başvuru formunu doldurduktan sonra bu bankadan onay alabilirsiniz.

25000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı sağlamaktadır. Sgk destekli olarak alabileceğiniz bu kredilere katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması veya emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinden alınması gerekmektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için başvurularını gerçekleştirmek için en son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması istenmektedir.