SGK Anlaşması Sonrasında Garanti Bankası'ndan Emeklilere 2500 TL Ödemeler Bugünden İtibaren Ödenmeye başlandı! Hesaplarınızı Kontrol Edin. Sizlerde hemen emekli maaşı hesabınız üzerinden işlem yapabilirsiniz.

SGK Anlaşması Sonrasında Garanti Bankası'ndan Emeklilere 2500 TL Ödemeler Bugünden İtibaren Ödenmeye başlandı! Hesaplarınızı Kontrol Edin. Sizlerde hemen emekli maaşı hesabınız üzerinden işlem yapabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Emekli maaşları yetmeyen emekli vatandaşların yardımına Garanti Bankası Koştu. SGK emekli maaş ödemelerini özel bir şekilde 2 bin 500 TL'ye varan promosyon ödemeleri ile emekli vatandaşların rahat bir nefes almaları sağlanacak.

Nakit ihtiyacı bulunan emekli vatandaşların cebini doldurup emeklilerin rahat bir nefes almasını sağlayacak avantajlar Garanti Bankası tarafından ilan edildi. Emekli maaşlarını taşıyan bütün SSK, bağ-kur ile emekli sandığı emeklilerinin faydalanabilecekleri ek ödeme avantajı kapsamında 2500 TL'lik ek bir ödeme gerçekleştirilecek. Üstelik herhangi bir koşul ya da ek şartı olmadan yalnızca emekli maaşlarını Garanti Bankası'ndan alan vatandaşlar bu haktan çok kolay bir şekilde faydalanabilecek.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Garanti Bank'tan

garantibbva-1

Garanti Bankası, emekli vatandaşlara özel bir şekilde hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi avantajını resmi internet sayfası üzerinden ilan etti. Avantajlı faiz oranları ile uygun kredi seçenekleri doğrultusunda krediyi sunan banka, yüzde 1.99 dan başlayan faiz rakamları ile kredi desteği sunmaya başladığ. Ayrıca 36 aylık vade seçeneği ile kullandırılacak bu kredinin 10.000 TL olması açısından aylık 432 TL gibi bir geri ödeme olacak.

Kredi miktarına ve vade sayısına göre değişiklik gösterecek faiz oranlarına göre en uygun avantajlardan bütün emekli yurttaşların faydalanması hedefleniyor. Uygun geri ödeme tercihleri ile çok rahat bir şekilde kredinizi kullanmaya anında başlayabilirsiniz. Garanti bbva internet sitesine girerek kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numarasından bilgi almanız mümkündür.