Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile olan evliğinden doğan kızı hakkında bir çıkış yaptı ve kızının yerinin annesinin yanı olduğunu belirterek Melisa'nın velayetini istediğini söyledi.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla ve aşk hayatı ile sürekli gündemde yer alan Şeyma Subaşı, bir süre önce Türkiye'den ayrılmış ve Miami'de yaşamaya başlamıştı. Velayeti Acun Ilıcalı'dan olan ve okulu için Türkiye'de bulunan kızını görmek için ara ara Türkiye'ye gelen Subaşı, dün sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

şeyma subaşı-2

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Instagram hesabından kızı Melisa'nın fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı, Melisa'nın 8 yıl önce Miami de doğduğunu ve kızının yeniden Miami'de yaşamasını istediğini söyledi. Her evladın yerinin annesinin yanı olduğunu vurgulayan Subaşı, 'kararı tek başına veremiyorsun işte' notuyla Acun Ilıcalı'ya da bir gönderme yaptı.

melisa ılıcalı

Melisa'nın yanında olması gerektiğini ve okuluna Miami'de de gidebileceğini belirten Şeyma Subaşı, paylaşımına yaptığı yorumunda kızını pozitif ve mutlu büyütebileceğini ve kendisinin orada aile kurmayı düşünmesinden dolayı kızının da yanında olması gerektiğini ifade etti.

şeyma subaşı-3