Magazin

Şeyma Subaşı'nın kitabı olay oldu! Dalga geçen de var şaşıran da! Sadece Şeyma kaç adet sattı?

Acun Ilıcalı ile ayrıldıktan sonra kendi hayatını kaleme alan Şeyma Subaşı son çıkartmış olduğu ‘Sadece Şeyma’ isimli kitabı 2 hafta önce raflardaki yerini almasının ardından 40 bin adet satıldığı iddia edildi. 

SADECE ŞEYMA KAÇ ADET SATTI?

Sadece internette birkaç tane kaldığı iddia edilen Şeyma Subaşı’nın ‘Sadece Şeyma’ kitabının 40 bin tanesinin satıldığı ve hatta ikinci baskısı için ise hazırlıklara başlandığı bilgisine ulaşıldı. Şeyma Subaşı, hayatını kaleme aldığı ‘Sadece Şeyma’ adlı kitabını 21 Haziran’da yayımladı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bir çok ünlü Şeyman Subaşı’nın kaleme aldığı ve 40 bin adet satıldığı iddia edilen ‘Sadece Şeyma’ adlı kitabın ulaştığı satış rakamına inanmadığını yaptığı paylaşımlarla gözler önüne serdi.

SADECE ŞEYMA KİTABINA GELEN TEPKİLER

beyinkullanıcısı @1fizikiterapist: Şeyma Subaşı’nın çıkardığı “Sadece Şeyma” adlı kitap 40 bin adet satılmış ve 2. baskıya çıkıyormuş.
Ağaçlar gerçekten katlediliyor… #SadeceŞeyma

TEDAŞ @tedaselectricas: Kitabın ismine bak “ Sadece Şeyma “ Yemin ederim, İbrahim müteferrika Şeyma Subaşı’nın kitap falan çıkardığını görseydi, matbaayı yakar, neolitik çağa geri dönüp duvarlara falan resim çizmek isterdi.

jale Nurcan @jalenurcan: Atila Taş ve Şeyma Subaşı gibi kişilere YAZAR diyenler, bana TROL diyor, edebiyat fakültesi mezunuyum ama iki şaklaban yazar, bizim gibi edebiyat fakültesi mezunları, filologlar trol öyle mi…Ülkeye bak…#SadeceŞeyma

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı