Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den bir kez daha ayrıldı ve kızı Melisa'yı da alıp eski eşi Acun Ilıcalı’nın Miami’deki evine yerleşti.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra aradığı aşkı bir türlü bulamayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı bir süredir Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile birlikteydi. Evlilik hayalleri kurduğu Mısırlı sevgilisinden ayrılan Subaşı, daha sonra sevgilisine geri dönmüş ve dünya turu denilecek bir tatile çıkmıştı.

Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi

Aşkı uğruna Türkiye’yi silerek ülkesini terk eden ve Miami’de yaşama kararı alana Şeyma Subaşı, yaz başında evlenme teklifi alan ve hamile olduğunu açıklayan fenomen, Alsaloussi hakkında dolandırıcı gibi iddialarının ortaya atılması sonrası ilişkisini bitirerek Türkiye’ye dönmüştü. 

Şeyma Subaşı

EVİNİ DEKORE ETTİ

Ayrılığa daha fazla dayanamayan ve 1 ay sonra sevgilisiyle barışan Şeyma Subaşı, ilk olarak Miami'ye gitti ve daha sonra çift kısa bir dünya turu tatiline çıkmıştı. Miami'ye tekrar dönen iki sevgili evlerini yeniden dekore etmiş ve evlilik hazırlıklarına yavaş yavaş başlamışlardı. Kızı Melisa ile evde bol bol fotoğraf çektirip sosyal medya hesabında paylaşan Şeyma Subaşı'nın sevgilisiyle arasının yeniden bozulduğu belirtilirken Subaşı'nın, Mısırlı milyarder sevgilisini terk ederek kızı Melisa'yı da yanına alarak eski eşi Acun Ilıcalı’nın Miami’deki evine yerleştiği öğrenildi.

Şeyma Subaşı-1