Şeyma Subaşı ile Meedo ayrıldı! Evleneceklerken ayrılık haberi geldi. Peki ama Şeyma Subaşı ile Meedo neden ayrıldı? Para yüzünden mi ihanet sebebi mi? İşte o iddialar!

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı evlilik teklifi aldığı Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den ayrıldığını duyurdu.

Şeyma Subaşı bir ara ayrıldığı daha sonra evlilik teklifi ile döndüğü Mısırlı milyarder Meedo ile aşk yaşıyordu. İkili evlilik hazırlıklarına bile başlamıştı. Ancak dün akşam Şeyma Subaşı sevgilisi Meedo ile ayrıldıklarını duyurdu.

Geçen sene 5 Haziran'da Mısırlı Meedo, Şeyma Subaşı'ya İbiza'da evlenme teklifi etmişti.. Meedo'da sevgilsine çok konuşulacak bir şekilde kocaman taşlı bir yüzük almıştı.

Şeyma Subaşı o anların fotoğrafını paylaşarak ikinci kez evleneceği müjdesini vermişti. Evet diye Şeyma Subaşı, "Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum" demişti.

Bu teklif sonrası Şeyma Subaşı'nın hamile olduğu iddia edilmişti. Hatta ikilinin bu yüzden bir an önce düğün yapacakları iddiaları yer almıştı.

Ancak çiftten kötü haber geldi. Şeyma Subaşı dün akşam yaptığı paylaşımda sevgilisi Meedo ile ayrılıklarını "İlişkimizi karşılıklı olarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabilecek anlaşmazlıklar sonucu saygı çerçevesinde yollarımızı ayırma kararı aldı.. Aldığımız bu karara ve hassas sürece saygı ve anlayışınızı rica ediyorum" diyerek duyurdu.