Şeyma Subaşı ve Aygün Aydın'ın milyarderlerden oluşan eski sevgili trafiği ve yaşananlar pes dedirtti!

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo'dan ayrılan Şeyma Subaşı son olarak ülkemizin milyarder çapkını Hakan Sabancı ile yakınlaştığında dair söylentiler ortaya atılmıştı. Hikayenin arkasında neler çıktı neler?

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Dila Tarkan'ın düğününe katılmış orada Sabancı'ların playboy veliahtı Hakan Sabancı ile sohbetleri magazin sayfalarından kaçmamıştı. Daha sonra Hakan Sabancı ile Şeyma Subaşı'nın partilerde eğlendiği görüntüler düşmüştü.

Hakan Sabancı'nın belalısı olarak magazinde nam salan oyuncu Aygün Aydın, Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı'nın yakınlaşmasının kanını yerde bırakmadı. 

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa etmiş daha sonra Sabancı'nın kendini engellemesi üzerine Sabancı'nın kendisine aşık olduğunu iddia etmiş hatta hamile kaldığında dair paylaşımlar yapmıştı.

Aygün Aydın çıkan Şeyma Subaşı Hakan Sabancı haberleri sonrası önce Subaşı'na "Şeyma benim eskileri kullanacak kadar düşmüş mü?" seslendi daha sonra da "Sıradakilerini paslarım problem yok. Ha bu arada kendi çocuğuna sahip çıkamayan bir başkasının veledine sahip çıkamaz. Bu da benden minik bir tavsiye." diye yazarak yine Sabancı'dan hamile kaldığını iddia etti.

Aygün Aydın daha sonra da Şeyma Subaşı'nın evlilikten döndüğü eski sevgilisi Mısırlı milyarder Meedo'yu takibe aldı.