Yiğit Marcus Aral'ın eski sevgilisi Şevval Şahin'in müstehcen görüntülerini cinsel içerikli mesajlarla rehberdeki herkese gönderdiği iddia edildi.

Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral arasında sular durulmuyor!

Geçen sene ayrılan ve Şevval Şahin'in görüştüğü Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral bu sefer de müstehcen görüntüleri herkese attı!

Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerini bitiren Yiğit Marcus Aral ile Şevval Şahin arasında yeniden karşılıklı suçlamalar başladı.

Geçen senelerde ayrıldıktan sonra Şevval Şahin'in yanında gördüğü Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral ile Şevval Şahin yeniden barışmıştı. 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

kapak_160621

Şevval Şahin o dönem Marcus Aral için kendisine şiddet uyguladığını da iddia etmiş ancak bir süre sonra Aral ile yeniden barışmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda ikili yeniden ayrılmıştı. Marcus Aral bu sefer göndermeli bir paylaşım yaparak Şahin'e eskort iması yapmıştı ancak daha sonra ona yapmadığını söylemişti.

Marcus Aral'ın şimdi de Şevval Şahin'in telefonunu hackleyerek kayıtlı kişilere cinsel içerikli mesajlar gönderdiği iddia edildi.