Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın başrolünde yer alacağı yeni yaz dizisi Seversin'den ilk kareler geldi. Dizideki hava başarılı romantik komedi dizisi Afili Aşk'ı hatırlattı.

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın yer aldığı Seversin dizisi çekimlerinden kareler paylaşıldı. 

Yönetmenliğini daha önce Baht Oyunu ve Afili Aşk gibi eğlenceli dizilerin başarılı yönetmeni Serdar Gözelekli'nin yaptığı senaryosunu yine Afili Aşk dizisini yazan başarılı yazarlar Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın yapıtğı yeni dizi Seversin ilk karelerini paylaştı. 

62616402e4bfdc0c645cbd49

Seversin dizisi setinden ilk kareler paylaşıldı. İlayda Alişan, Ozan Dağgez gibi isimlerin yer aldığı kareler başrolünde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Afili Aşk dizisini hatırlattı. İlayda Alişan'ın canlandıracağı karakterin ev halinden kareler Afili Aşk dizisinde Burcu Özberk'in canlandırdığı Ayşe'nin ailesine benzetildi.. Dizideki hava başarılı dizi Afili Aşk dizisini hatırlatarak merak uyandırdı.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Son olarak Masumiyet adlı dizide yer alan İlayda Alişan ile son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan Burak Yörük'ün uyumu merakla bekleniyor. 

Seversin dizisi yaz dizileri arasında kalıcı olabilecek mi bilinmezken ortaya güzel bir iş çıkacağı kesin gibi görünüyor.