Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın yer aldığı yaz dizisi Seversin başlıyor! Bir Yaz Dizisi olarak başlayan dizi isim değişikliğine gitmiş ve Seversin olmuştu. Peki Seversin konusu ne? Seversin oyuncu kadrosunda kimler var? Seversin hangi kanalda başlayacak? Seversin dizisi ne zaman başlayacak?

Başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün yer aldığı Seversin dizisi çekimleri başladı!

İlk olarak adı Bir Yaz Dizisi olarak anlaşılan daha sonra isim değişikliğine giderek Seversin adını alan yeni dizi merak uyandırdı.

Yaz dizileri ekrana neşe verecek!

625e661886b24a0d6c1f4644

Koca bir yılı yine bolca dram acıtasyon şiddet öğeleri ile tamamladık. Yaza sayılı günler kala yaz dizileri çekimleri de başladı. Bu sene beklenenden daha az olan yaz dizileri arasında en merak edileni kuşkusuz Seversin oldu.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Seversin dizisi oyuncu kadrosu, senaristleri ve başarılı yönetmeni ile heyecan uyandırdı.

Peki Seversin dizisi konusu ne? Seversin dizisi oyuncuları kim? 

625e64484e3fe022c88c3db6

Seversin dizsinin oyuncu kadrosunda Burak Yörük, İlayda Alişan, Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ergül Miray Şahin, İlkin Tüfekçi, Ceren Topçu, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Elif Çapkın, Nihayet Şahin, Halil İbrahim Kurum, Yağmur Gurur ve Ceren Taşçı gibi isimler yer alıyor.

Seversin Konusu Ne?

Oyuncu olmak isteyen genç bir kız ile oyuncu bir erkeğin hayatların kesişmesini izleyeceğiz.

Dizinin senaryosunu en başarılı yaz dizilerinden olan Afili Aşk'ın senaristleri Barış Erdoğan ve İlker Arslan dizinin kalemi olurken yönetmeni de Baht Oyunu ve Afili Aşk dizilerin başarılı yönetmeni Serdar Gözelekli oldu..