Sergen Yalçın Öfkesinden Çıldırdı Ve Adem Ljajic'e Kadro Dışı Kalmaması İçin Son Şansını Verdi!

Süper Lig'e oldukça kötü bir başlangıç yapan Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan futbolcular belirlenirken bir ismin ise adeta direktör döndüğü ortaya çıktı. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın futbolcusu Adem Ljajic ile bir görüşme yaparak son şansı olduğunu ve değerlendiremezse kadro dışı bırakılacağını iletti.

Sergen Yalçın Öfkesinden Çıldırdı Ve Adem Ljajic'e Kadro Dışı Kalmaması İçin Son Şansını Verdi!
09 Ekim 2020 - 19:00

Süper Lig'de tarihin en kötü başlangıçlarından birisini yapan Beşiktaş'ta kadro dışı haberleri ardı ardına gelmeye başladı. Yönetime raporunu sunan  Teknik Direktör Sergen Yalçın Isimat Mirin, Douglas, Lens ve Tyler Bond'un kadrı dışı bırakılmasını talep etti. Beşiktaş yönetimi de bu talebi makul bularak ismi geçen oyuncuların tamamını kadro dışı bıraktı.

ADEM LJAJİC'E SON ŞANS!

Beşiktaş kadro dışı haberleri ile sarsılırken gündeme bomba gibi bir iddia daha düştü. Beşiktaş Teknik Direktörü takımın önemli isimlerinden olan Adem Ljajic ile son bir görüşme gerçekleştirdi. Yıldız oyuncuya antrenmanlarda gerekli performansı göstermesini ve formayı alması gerektiğini söyleyen Sergen Yalçın kendisine son bir şans verildiğini iletti. Eğer Adem Ljajic bir performans arttırımına gidemezse kadro dışı bırakılacak oyuncular arasında yerini alacak.SERGEN YALÇIN'DAN ÖZEL ANTRENMAN

Beşiktaş'a iki sezon önce Torino'dan transfer olan Adem Ljajic ilk oynadığı maçlarda gereken performansı gösterememiş ama ardından takıma yaptığı katkılarla taraftarların gönlünde yer edinmeyi başarmıştı. 29 yaşındaki yıldız oyuncuya performansını düzeltmesi için bizzat Teknik Direktör Sergen Yalçın tarafından destek verilecek. Futbolculuğu döneminde 10 numara pozisyonunda Türk futbolunun en yetenekli oyuncusu olarak hala daha anılan Sergen yalçın tüm birikimini özel antrenmanlarda Adem Ljajic'e aktaracak.

Son olarak Gençlerbirliği maçında oyuna sonradan dahil olan ve aldığı fazla kilolarla eleştiri bombardımanına tutulan Adem Ljajic'e milli takımdan dönüşünün ardından özel bir diyet programının da uygulanacağı bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum