Seren Serengil sahneye Gülşen'in giydiği kıyafetle çıktı magazin gündeminde yeniden dekolte ve kıskançlık tartışması çıktı!

Gülşen'in sahne kostümleri geçtiğimiz haftalarda büyük olay olmuş ve sosyal medya ve ünlüler ikiye bölünmüştü.

Gülşen'in aşırı dekolte sahne kıyafetleri seçmesi özel fotoğrafçı tutması bazı ünlüler tarafından eleştirilmiş ve "Ne şarkıları ne sesi konuşuluyor. Tamamen konuşulmaya çalışıyor" derken bazı ünlüler olayı dekolteye getirip "Türk toplumunun ahlakına uymayan şekilde donla mayoyla çıkıyorlar çocuklarımız etkileniyor" diyerek gündem olmuştu. 

Seren Serengil'de Gülşen'in sahen kıyafetlerini eleştirmiş ve Striptiz kıyafet benzetmesi yapmıştı.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Ancak Seren Serengil, geçtiğimiz hafta saheneye Gülşen'in giydiği kıyafete bire bir benzer bir kıyafetle çıktı. 

Beyaza T'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı yorumcusu Seren Serengil geçtiğimiz günlerde Gülşen'in dekolteli kıyafetine benzer bir kıyafet tercih etti.

Seren Serengil geçtiğimiz haftalarda Gülşen'in bir kıyafeti için "Bugüne kadar değil ama son kıyafet külot, sütyen. Olay amacını aştı bence. Striptiz kıyafeti gibi bu kadarı da yemekli masaların olduğu ortam için çok fazla ve avam artık ille şeyini çıkartacaksınız" demişti.

DEMET AKALIN VE HANDE YENER'DEN DESTEK İNSTAGRAM MAGAZİN SAYFALARINDAN KARALAMA!

Ancak Seren Serengil, kendisine düşman olarak prim kasan instagram magazin sayfalarında Gülşen'i eleştiriyordun kendin aynısını giydin diyerek hedefe koydu.

Demet Akalın ve Hande Yener ise bu paylaşımlara tepki gösterdi ve Seren Serengil'in kıyafeti kombinlemesine övgü dolu yorumlar yaptı..