Serel Yereli kimdir? Serel Yereli nereli? Serel Yereli kaç yaşında? Serel Yereline iş yapıyor? Serel Yereli kimin kızı? Serel Yereli nasıl ünlü oldu? Serel Yereli hangi okuldan mezun oldu?

Aleyna Tilki ile Londra'da verdiği pozları sonrası şimdi de çektiği iddialı klibiyle gündem olan Serel Yereli kimdir?

Serel Yereli yine gündem oldu. Sarışın güzel Serel Yereli kimdir? Serel Yereli nereli? Serel Yereli kaç yaşında? Serel Yereli ne mezunu? Serel Yereli nasıl ünlendi? Serel Yereli sevgilisi kim?

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

İlk olarak Bodrum Masalı dizisinde canlandırdığı  Alara karakteri ile ünlenen Serel Yereli daha sonra kendini müziğe verdi. Londra'da uzun zamandır müzik yapan Serel Yereli orada verdiği pozlarla ve yaptığı açıklamalarla çok konuşulmuştu.

Serel Yereli son olarak çektiği cesur klibi ile gündemden düşmedi. Peki Serel Yereli kimdir?

Serel Yereli Kimdir?

19 Nisan 1995 yılında İzmir’de doğdu. Annesi İngilizce öğretmeni babası da eski milli hentbolcu Serdar Yereli'dir. Babasının mesleği nedeniyle çocukluğu farklı farklı ülkelerde geçmiştir.

Babasını 16 yaşındayken kaybeden Serel Yereli Londra'da ortaokulda okurken müzikal oyunculuk eğitimi almıştır.

Pek çok dünyaca ünlü müzikallerinde başrol oynamıştır.

Şarkı söylemeye henüz 4 yaşındayken başlamıştır. Serel Yereli ayrıca anaokulunda TÜBİTAK tarafından düzenlenen yarışmada Serel'in Uzay Gemisi adlı projesiyle ödül almıştır.

Uzun zamandır Londra’da müzik eğitimi alan Serel Yereli şimdilerde cesur sahneleri ile adından söz ettiriyor. Serel Yereli İngilizce'nin yanı sıra Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca bilmektedir.