Oyuncu Sera Kutlubey yeni sezonda İyilik adlı dizi ile ekranlara gelecek. Sera Kutlubey'in yeni imajına yorumlar gelirken en ilginç yorumlar ise Kutlubey'in karakterine dair yapılan yorumlar oldu.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Fox Tv'de yeni başlayacak olan başrolünde İsmail Demirci, Hatice Şendil ve Sera Kutlubey'in yer aldığı İyilik dizisi Fox Tv'de başlayacak. 

İyilik dizisinin tanıtımları dönerken Sera Kutlubey'in değişimi yankı uyandırdı. Sera Kutlubey yeni imajı ile kimi hayranları tarafından beğenilirken kimileri ise oyuncuyu yerden yere vurdu.

6175034045d2a0b25413e02b

İyilik dizisinde Damla karakterine hayat verecek olan Sera Kutlubey dizide evli bir adamla birliktelik yaşayan bir kadını canlandıracak.

Sera Kurtlubey'in yeni imajına yorumlar yapılırken bazı hayranları oyuncunun oynadığı roller kendisini bağdaştırarak akıl dışı yorumlarda buldu.

serakutlubey-yk233a-750x375-c-750x375-c

Daha önce her zaman naif ve iyi karakterlere hayat veren Sera Kutlubey yeni dizisi İylik'te bugüne kadarki rollerine zır bir karakter sergileyecek. Kötü bir rolde ekrana gelecek oyuncu imajını da değiştirdi.

iyilik-dizi-serakutlubey

Saçlarını siyaha boyatan ve kısa kestiren oyuncu yeni hali kimi hayranları tarafından çok beğenildi ve "İşte bu iddialı ve gösterişli olmuş aura gelmiş" yorumları yaparken bazı hayranları ise Sera Kutlubey 'in canlandıracağı yeni rol ile bağdaştıraran anlamsız yorumlar yaptı. 

serakutlubey-iyilik-dizi1

Sera Kutlubey yeni imajı için "Bir insan neden böyle bir karaktersiziliği kendine yapar. Kendisi mi istedi acaba yoksa başka roller yok mu? Naif bir insandı neden böyle yaptı" yorumları yaptı. Bu yorumlara "Siz şaka mısınız? Oyuncu oyuncu! Tutturmuşlar bir metres lafı erkek oyuncuları eleştirin o zaman aldatan adamı oynuyorlar" diyerek tepki gösterdi.  

MV5BYmJjN2VmZWQtOTUzZi00Mzc2LTllYjgtMDMyYjIyZDlkZTZlXkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_UY1200_CR165,0,630,1200_AL_