Spor

Şenol Güneş'e Teşekkür Mesajları Yağıyor

Şenol Güneş sosyal medyada gündem oldu. Binlerce kişi Güneş'e teşekkür mesajları atıyor.

Türkiye’de futbol alanında önemli bir yeri olan başarılı teknik adam Şenol Güneş’e, Beşiktaş taraftarından binlerce teşekkür mesajı geldi. Güneş sosyal medyanın gündemine oturdu. O mesajlardan bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

İşte O Mesajlardan Bazıları: 

  • Canım Hocam #ŞenolGüneş. Üzüntüyle,Sevinçle dolu kocaman 4 yıl. Dile kolay. Sayısız başarı,sayısız sevinç,sayısız üzüntü…Emeğin ve hakkın çok Kendine iyi bak. Hakkını helal et…Gittiğin yerde mutlu ol… #Güneş yalnızdır ama ışık saçar.
  • #ŞenolGüneş döneminde 2 şampiyonluk kazandık,Şampiyonlar Liginde puan rekoru kırdık ve o sezon gruplarda deplasmanda 3 maçını da kazanan tek takım olduk, elindeki takım devamlı değiştirildi, üzerine oynandı, ona rağmen hep oyunun içinde kaldı.Teşekkürler Hocam İyi ki VARSIN…
  • Her şey için teşekkürler Şenol Güneş, ben kendi şahsım adıma Beşiktaş için yaptığın olumlu işler ve kattığın değer ve olumlu göze hoş gelen futbolun ile seni hep iyi hatırlayacağım.

Şenol Güneş’e sosyal medyadan buna benzer binlerce mesaj geldi. Beşiktaş taraftarı, başarılı teknik adama teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı