Şansal Büyüka, köşesinde yazdığı yazıda Şenol Güneş'in yeni takımını açıkladı. Sezon başında hangi takıma gideceği merakla beklenen tecrübeli ismin adresini açıklayan Büyüka, "Şenol Güneş Beşiktaş'a hayırlı olsun" dedi.

Galatasaray'da Fatih Terim ile yolların son verilmesinin ardından Domenec Torrent ile anlaşmaya varılmıştı. Milliyet'in duayen ismi Şansal Büyük köşesinde Fatih Terim'in gönderiliş biçimine sert tepki gösterirken Şenol Güneş'le ilgili de duyumunu paylaşarak kara kartalı sevindirdi.

Fatih Terim'in gönderilmesiyle ilgili olarak '15 Dakikada sattınız" ifadelerini kullanarak çok sert bir yazı kaleme alan Büyüka, yazısının sonunda bir diğer efsane isim Şenol Güneş ile Kara Kartal'ın anlaşacağını duyurdu.

Koronavirüs ile savaş bir milli mücadele - Marmaraereğlisi Haber | Güncel Son Dakika Haber

Beşiktaş'tan sürpriz bir şekilde ayrılıp Milli Takım'ın başına geçen ve daha sonra o görevden de ayrılan Şenol Güneş için Beşiktaş iddiası bu defa kesin olarak dillendirildi.

Sergen Yalçın sonrasında takımın başına Önder Karaveli'yi getiren Beşiktaş için sevindirici bir haber olarak yeni sezonda Şenol Güneş'in takımın başına geçeceği belirtildi.

Şansal Büyüka'nın Şenol Güneş ile ilgili “ Aldığım haberin doğru olduğuna inanıyorum. Öyle yöneticilerden falan değil, ama gelişmenin içinde olanlardan aldığım haber... Zaten sürpriz bir haber değil... Şenol Güneş, Beşiktaş'a hayırlı olsun. Yeni sezonda takımın başında görürsünüz” dedi.