Dizi Magazin

Seni Kalbime Sakladım Dizisinin Sosyal Medyadaki Yeri

TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Seni Kalbime Sakladım dizisi Perşembe akşamları alternatif yayınlardan bir tanesi oldu.

TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Seni Kalbime Sakladım dizisi Perşembe akşamları alternatif yayınlardan bir tanesi oldu. Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz ikilisini başrol paylaştığı dizinin reytingleri ise iyi yönde ilerlemiyor. 3. bölümü ile ekran karşısında olan dizinin en büyük şansı ise kamu yayıncısı olan TRT 1’de yer alıyor olmasıdır.

Kara Tahta dizisinin de reytingleri iyi yönde ilerlemiyordu fakat TRT 1 erken final kararından vazgeçerek dizinin devam etmesi yönünde karar aldı. Şimdi de benzer bir durum Seni Kalbime Sakladım dizisi için geçerli oldu. Yaz sezonunda romantik komedi dizilerden olan seni kalbime sakladım, Sevda Erginci’nin ilk defa bu türdeki bir yapımda rol almasına sebep oldu.

Seni Kalbime Sakladım Dizisinin Akıbeti Ne Olacak

Sevda Erginci dram dizlerinden sonra Seni Kalbime Sakladım dizisinin kendisine oldukça iyi geldiğini ifade etmişti. Fakat 3. bölüm geride kalmasına rağmen dizinin reytinglerinde ciddi bir yükseliş gözlemlenmedi. Yani reyting problemi yaşayan yapımlar içine katılan Seni Kalbine Sakladım için şimdilik bir erken filan söz konusu değil. TRT 1 kamu yayıncısı olmanın da sorumluluğu nedeni ile dizileri özel kanallar gibi hemen iptal eden bir strateji izlemiyor. Bu yüzden de izleyiciler bu konuda rahat.

Oyuncular Hayranları İçin Buluşacak!

Sosyal medya üzerinden bir etkileşim yapılarak her Perşembe günü artık dizi oyuncuları canlı yayın ile sosyal medyada bulunarak hayranları ile buluşacak. TRT 1’in yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım yeni bölümü ile hayranları ile buluştu. Dizi oyuncuları yeni bölüm öncesinde Instagram üzerinden canlı yayın yaparak hayranlarının sorularını yanıtladı. Eğlenceli yayın sosyal medyada gündem haline dönüştü.

Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaşmış olduğu şirket yöneticisi Zeynep ile Valilik görevi yapan Civanmertin sürprizler ile dolu aşklarını konu edinen Seni Kalbime Sakladım dizi severleri memnun etti. Fakat reytingler konusunda bir başarılı yakalamamasından dolayı memnuniyetsizlik var. Sosyal medyanın gücünü kullanarak daha geniş kitlelere ulaşması arzu edilen Seni Kalbime Sakladım dizi kadrosu canlı yayınlar ile etkileşim yapılmasını amaçlıyor.