2022 yaz dizilerinden biri de Senden Daha Güzel dizisi oldu. Senden Daha Güzel dizisi konusu ne? Senden Daha Güzel oyuncu kadrosunda kimler var? Senden Daha Güzel ne zaman başlıyor? Senden Daha Güzel hangi kanalda başlayacak? Senden Daha Güzel yapım şirketi ne?

2022 yeni dizileri birer birer başlıyor! Onlardan biri de Senden Daha Güzel adlı dizi olacak.

Ekranlarda bolca acıtasyon, iliklerine kadar dramatize, şiddet, mafya klişeliği yerine yazları nihayet iç açıcı yaz dizilerine bırakıyor. Havaların ısınmasıyla içimizide ısıtacak yaz dizileri başlıyor. Gülmeye ihtiyacımız olan günlerde neyseki yaz ayları geldi.

Peki yeni dizi Senden Daha Güzel hangi kanalda yayınlanaca? Senden Daha Güzel oyuncu kadrosunda hangi oyuncular yer alacak? Senden Daha Güzel dizisi konusu ne? Senden Daha Güzel yapım şirketi ne?

Senden Daha Güzel dizisinin yapım şirketi belli oldu. Yeni dizi Senden Daha Güzel dizisinin yapım şirketi. Gold Film oldu.

Senden Daha Güzel dizisinin senaryosunu Ayşe Öner Kutlu yazıyor. Ayşe Öner Kutlu daha önce de Sen Çal Kapımı ve Erkenci Kuş eğlenceli gibi romantik komedi dizilerine imza atmıştı.

Senden Daha Güzel dizisi ne zaman başlıyor?

Senden Daha Güzel dizisinin Haziran ayında başlaması planlandı. Dizinin senaryosu şimdiden yazıldı. Senden Daha Güzel dizisinin oyuncu seçmeleri de önümüzdeki günlerde başlayacak.

Senden Daha Güzel dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Senden Daha Güzel adlı yeni 2022 yaz dizisinin kanalı da belli oldu. Senden Daha Güzel adlu yaz dizisi Star TV'de ekranlara gelecek.