Sen Anlat Karadeniz Ekranlara Geri Dönüyor!

Yayınlandığı dönemlerde reyting rekorlarına imza atan Sen Anlat Karadeniz dizisi yeniden ekranlara dönme hazırlığı yapıyor. Tekrar bölümlerle yayınlanacak olan fenomen dizi eğer ilgi görürse yeniden çekimleri de gündeme gelecek.

Sen Anlat Karadeniz Ekranlara Geri Dönüyor!
24 Nisan 2020 - 18:23

Türkiye'de koronavirüs salgını nedeniyle dizi sektörü büyük bir kaos içerisine düştü. Televizyonlar mevcut yapımlara güvenerek süreç planlaması yapamayacaklarını düşünerek yeni bir akım geliştirme kararı aldılar. Buna göre kanallar yayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kıran eski diziler ile birbirlerini reyting sıralamasında geçmeye çalışacaklar.

Edinilen bilgilere göre ekran geri dönecek dizilerin başında ise Sen Anlat Karadeniz geliyor. Yayınlandığı ilk bölümünde bile büyük ses getiren Sen Anlat Karadeniz, kendisine şans verilmeyen bir dönemde kült dizi Diriliş Ertuğrul'u dahi reyting sıralamasında geride bırakmayı başarmıştı.

ATV yaşanan kriz ortamında yeniden Sen Anlat Karadeniz dizisine sarılmak için plan yaptı. Buna göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali yapmasının ardından Sen Anlat Karadeniz her akşam ATV ekranlarından hayranlarının karşısına 1. bölümden itibaren yeniden gelecek.

Osman Sınav yapımcılığında çekimleri yapılan Sen Anlat Karadeniz'in başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe yer alıyordu. Tahir i,le Nefes'in aşk hikayesi yeniden ATV ekranlarından milyonlara ulaşacak.

Edinilen bilgilere göre ATV'de yeniden yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin reytingleri iyi sonuç verirse ATV yönetimi Osman Sınav'dan Sen Anlat Karadeniz'in devam bölümleri için ısrarcı olacak. Böyle bir durumda Tahir ile Nefes'in aşkı kaldığı yerden yeniden başlayacak.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum