Futbolcu Gökhan Çıra ile yollarını ayıran Selin Ciğerci samimi açıklamalarda bulundu. Muhabirlerin "Yeniden evlenir misiniz" sorusuna Ciğerci, "Olabilir, neden olmasın?" cevabını verdi.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Gökhan Çıra ile iki yıllık evliliklerini 10 Eylül'de Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı bir şekilde sonlandıran Selin Ciğerci, Gülben Ergen konseri için gittiği mekanda Uçankuş muhabilerine samimi açıklamalarda bulundu.

Bekarlığın kendisi için uygun olmadığını belirten Ciğerci, evliliğe ve düzene bağlı bir kadın olduğunu belirterek yeniden evlenebileceğini belirtti. 

"Tekrar Evlenebilirim. Gökhan ile de barışabilirim."

Eski eşi Gökhan Çıra görüşmeye devam ettiğini aktaran Ciğerci, "Tekrar evlenir misiniz?" sorusuna  "Olabilir, neden olmasın? Tekrar evlenebilirim, Gökhan'la da barışabilirim. Allah herkese her şeyin hayırlısını versin" diyerek, yeniden evlenebileceğinin sinyallerini verdi. 

Öte yandan çocuk konusunun kendisini için kapandığını söyleyen Selin Ciğerci, "Olmuyor malesef, o konu kapandı. Allah isteyen herkese nasip etsin" ifadelerini kullandı.