Sosyal medya ünlüsü Selin Ciğerci ile eski manken ve sunucu Deniz Akkaya arasında yaşanan gerilimn dozu artmaya devam ediyor. Bir programda yorumc olarak görev alan Deniz Akkaya, sosyal medya ünlüsü Selin Ciğerci hakkında sert ifadelerde bulunmuştu. Her fırsatta bir çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci için 'Senin çocuğun olmaz, olmamalı' diyerek tartışmanın fitilini ateşlemişti. 

Çocuk arzusunu yerine getirmek isteyen Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci taşıyıcı annelik süreci hakkında da araştırma yaptığını ve bu yöntemle bir çocuk sahibi olmak istediklerini belirtmişti. Deniz Akkaya ise bu talebi yorumculuk yaptığı programda sert bir şekilde eleştirdi. Hatta bu konuda bir çalışma içerisinde olduklarını iddia etti. 

SELİN CİĞERCİ DENİZ AKKAYA'YI ŞİKAYET ETTİ!

7-5

Programa katılan Selin Ciğerci ise adeta ateş püskürdü ve bu iddiaları yalanladı. Deniz Akkaya'ya 'Sanane benim hayatımdan? Sen kendini Müge Anlı mı zannediyorsun?' diyerek tepkisini dile getirmişti. 

Deniz Akkaya'nın hayatı hakkında iddialarda bulunmasına sinirlenen Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra savcılığa giderek konu hakkında şikayetlerde bulunduklarını ifade etti. Şikayet sonrası ise mahkemeden karar çıktı. 

DENİZ AKKAYA ZORLA HAPİS YATACAK!

Mahkemenin sonuçlanması üzerine defalarca uzaklaştırma kararını delen ve konuşan Deniz Akkaya hakkında 3 gün zorlama hapis cezası yatmasına hüküm verildi. KArarın sisteme düşmesi üzerine Deniz Akkaya avukatı aracılığı ile şikayette bulundu. Ancak itirazının mahkeme tarafından yeterli görülmediği ve reddedildiği belirlendi. 

Deniz Akkaya infazın gerçekleştirilmesi ve 3 gün hapis cezasının tamamlanması için bir adım atmadığı için hakkında zorla yakalama kararı çıktı. Deniz Akkaya ülkenin her noktasında aranacak ve polis zoru ile birlikte cezasını infaz ettirmek üzere cezaevine gönderilecek. Adliyeye kendi isteği ile gitmesi halinde ise hapis cezasının ertelenmesi için istekte bulunabilecek.