Daha önce yaptığı açıklamayla samimi açıklamalarda bulunan Selin Ciğerci, sonunda dediğini yaptı.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Geçen hafta sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci,  futbolcu Gökhan Çıra ile tekrar barışarak da olsa yeniden evlenebileceğini söylemişti. Selin Ciğeri sonuna dediğini yaptı. Onur Akay, katıldığı bir programda Selin Çıra hakkında şoke eden iddialar ortaya attı.

Selin Ciğerci evlendi mi?

Selin Ciğerci'nin İngiltere'de evlendiğini söyleyen Akay, iddialarda bulundu.  "Aslında Selin Ciğerci bir şekilde aldatmış gibi görülüyor. Ben onlara yakın kişilerden bu konuyu çok uzun süre araştırdım. Anlaşmalı bir şekilde boşanmalarının tek sebebi, Selin Ciğerci'nin Türkiye'de yasal olmayan taşıyıcı anne yöntemi ile çocuk sahibi olmak istemesi. İngiltere'de bir anne ayarlamış, geçen sene ve anneyi bulduktan sonra da Türk asıllı bir İngiliz vatandaşı ile evlenmiş Selin Ciğerci. Çocuk da hatta doğmuş." dedi.

"Selin Ciğerci'nin çocuğu var"

Akay, geçtiğimiz günlerde futbolcu Gökhan Çıra'dan boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin, geçen sene bir Türk asıllı İngiliz vatandaşı ile İngiltere'de evlendiğini açıkladı. Gökhan Çıra'nın boşandıktan bir gün sonra bir kadınla çekilmiş fotoğrafını da yayınlayan Onur Akay, aslında bu boşanmanın aldatma nedeni ile değil, Selin Ciğerci'nin taşıyıcı anneden çocuğu olduğu için gerçekleştiğini dile getirdi.