Pek çok vatandaş acil nakit ihtiyacı karşısında bankaların kapısını çalıyorlar. Bankalar ise nakit ihtiyaçların türüne göre hazırlamış oldukları kredi ürünleri ile vatandaşa destek olmaya devam ediyorlar. Son olarak yeni hazırladığı kredi ürünü ile Şekerbank yazılı bir açıklamada bulundu. Yaptığı yazılı açıklama ile birlikte kampanyanın detaylarını açıkladı.

Vatandaş için kredi sürecinde en önemli detay özelikle geri ödeme kısmı oluyor. Küçük taksitlerle vatandaşı zorlamadan Şekerbank tarafından kredi verileceği belirlendi.

GÜNLÜK 13 LİRA ÖDEMEYLE KREDİ ÇEKEBİLİRSİNİZ

Şekerbank bu süreçte günlük 13 lira ödeme ile kredi verdiğini duyurdu.  Yüksek kredi ödemelerinden şikayet eden vatandaşlara ilaç gibi gelen kredi kampanyasının detayları özellikle evini yenilemek ya da yeni evlenmek isteyen müşterilerin ilgisini çekiyor. Şekerbank tarafından düzenlenen kredi paketi bir anlamda beyaz eşya kredi kampanyası olarak açıklanabilir. A sınıfı beyaz eşya alacak vatandaşlar için geçerli olduğu belirlendi.

AYLIK 404 LİRA KREDİ TAKSİT BEDELİ BELİRLENDİ

8-16

Günümüzde evlilik hazırlığında olan vatandaş için beyaz eşya almak masraflı bir süreç olarak biliniyor. Banka resmi internet adresi üzerinden beyaz eşya alacaklara müjdeli haberi verdi. A sınıfı beyaz eşya alacaklar için 10 bin liraya kadar kredi verilecek. İhtiyaç kredisi adı altındaki kredi sadece beyaz eşya için kullanılabilecek. Aylık taksit ödemeleri 404 lira olarak belirlenirken günlük bir değerlendirme yapıldığı zaman ise 13 lira geri ödemesinin olduğu belirtildi.

Kredinin en az ödeme vadesi 3 ay olmakla birlikte en fazla 36 ay olarak açıklandı. Kredi onayının alınmasının ardından tek seferlik olmak şartı ile yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bankanın sunduğu faiz oranları kişiselleştirilmiş olup kredi notuna ve gelir durumuna göre değişiklik göstermektedir.