Bayram öncesinde bankalar büyük bir kredi yarışı içerisine girdiler. Bankalar tarafından arka arkaya hazırlanan kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Müşterilerin göstermiş oldukları ilgiye ve buna bağlı olarak ortaya çıkan talebe göre bankaların kredi kampanyalarının da çeşitlendiği ifade ediliyor. Kredi kampanyalarının artması faiz oranlarının da giderek düşmesine neden oluyor. Bu durum ise otomatik olarak vatandaşın işine yarayan bir durum haline geliyor. 

Normalleşme adımları ile birlikte bankalar yeni müşteriler kazanabilmek için harekete geçtiler. Yapılan kredi kampanyaları para satmak olarak değerlendirilebilir. Bu bankaların kredi kampanyası içerisine bir yenisi daha eklendi ve sonucunda Şekerbank yeni kredi kampanyasını açıkladı. 

EN DÜŞÜK FAİZLE 3 AY ERTELEMELİ KREDİ ŞEKERBANK'TA!

3-4

Şekerbank Kurban Bayramı öncesinde özel kredi kampanyasını duyurdu. Banka bu süreçte 60 aya varan vadeler ile birlikte düşük faizli kredi kampanyasını açıklamasının ardından pek çok vatandan süreç hakkında araştırmalara başladı. 

Bayrama özel bir kredi kampanyası olduğunun altı çizildi. Banka kredi kampsamında 60 aya varan vadeler sonucunda en düşük kredi faiz oranının kendilerinde olduğunu savunuyor. Kred faiz oranı değişken olmakla birlikte en düşük 0,75 oranından başlayacak. Ödemelerin kolaylaştırılması adına 3 ay erteleme imkanı da bulunuyor. Bu süreçte en fazla vade seçeneğini sunan bankalardan birisi olması nedeniyle vatandaşı da etkilemesi bekleniyor. 

Şekerbank kampanyalarından faydalanmak isteyen müşterilerin bu süreçte bankaya başvurabilmek için 30 Temmuz'a kadar zamanları bulunuyor. Kampanya ay sonuna kadar devam edecek. Başvuru yapabilmek için Şekerbank şubelerinden destek alınması gerekiyor. 

EN UCUZ BAYRAM KREDİSİ NASIL BULUNUR?

Bayram kredileri yılda iki kez ortaya çıkan ve normal zamanlardaki kredi süreçlerine bakılarak daha uygun faizle verilen bir kredi sürecidir. Bu kaar uygun şartlara sahip olmasının asıl nedeni ise tamamen arz ve talep doğrultusunda gelişmesi olarak ifade edilebilir. Bankalar bu talebe yetişebilmek ve müşteri kazanabilmek için faiz oranlarını düşürmeyi ve ödeme kolaylıkları sağlamayı tercih ederler. 

En uygun faiz oranlı bayram kredisini bulmak için bankaların kampanyalarını ve duyurularını takip etmek, tüm bankalar için araştırma yapmak yeterli olacaktır.