Ekonomi

Şekerbank’ın sunduğu 10 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi takdir topladı!

Şekerbank'ın sunduğu 10 bin TL'den 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi takdir topladı!

İhtiyaç kredisi kullanmak için bankadan bankaya giden vatandaşlar Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyalarını incelemelidir. Şekerbank’ın sunduğu 10 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için tüm detaylar bu haberde…

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Kampanyalarının Özellikleri Nelerdir?

Şekerbank ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar kredi kampanyalarının özelliklerini yakından takip ediyor. Öncelikle müşterilere Şekerbank’ın uygun maliyetlerle finansman desteği sağladığını anlatmalısınız. Bu mali destek ile vatandaşlar kendi bütçelerindeki çeşitli aksaklıkları geçici olarak ortadan kaldırabilmektedir.

Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara uygulanan aylık faizin yüzde 1,91 olduğu açıklandı. Kamu bankası olmanın sorumluluğuyla hareket etmeyi tercih eden Şekerbank, ihtiyaç kredisi alan müşterilerinden çok yüksek maliyetler talep etmiyor.

Şekerbank ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların yerine getirmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu koşulların başında ihtiyaç kredisine uygulanacak azami vade süresi bulunmazken, bankacılık düzenleme ve denetleme kurumunun ilke kararına uygun Şekerbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 36. -50.000 TL’ye kadar olan krediler için ay vade seçeneği, bu tutarın üzerindeki krediler için ise 24 ay vade seçeneği uygulanmaktadır.

Şekerbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Maliyet Hesabı Nasıl Yapılır?

Şekerbank ihtiyaç kredisi alacak vatandaşlara banka tarafından aylık yüzde 1,91 faiz oranı uygulandığını yukarıda belirtmiştik. Buna göre 36 ay vade seçeneği ile alınacak 10.000 TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 410 TL olarak belirlendi. Bu kredinin toplam maliyeti 14.794 TL’dir.