Ekonomi

Şekerbank ve 2 Bankadan(İş Bankası-Akbank) 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Başladı

Şekerbank İş Bankası ve Akbank 100.000 TL borç kapatma kredisi kampanyası başlattı. Şekerbank İş Bankası ve Akbank 100.000 TL borç kapatma kredisi nasıl alınır? Sizlere yazımızda borç transferi kredisi olarak alabileceğiniz ve 100 bin TL kredi limiti olan bu 3 bankanın yaptığı yeni kredi kampanyası hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Şekerbank İş Bankası ve Akbank üzerinden 100 bin TL borç kapatma kredisi alacak olan kişiler bankaların kredi şartlarına uygun olmaları durumunda bu krediler için onay alabilmektedirler. Bu üç banka üzerinden alacağınız kredi onayı ile birlikte 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi kredili mevduat hesabı ve kredi kartı borçlarınızı tek bir bankadan ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bu bankalardan kredi kullanabilmeniz için güncel olan borçlarınız için başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca borç kapatma kredilerinde kredi onayı aldıktan sonra sadece banka borçlarınız kapatılır. Üzerine ihtiyaç kredisi kullanamazsınız. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve eğer bankalarla aranız iyi ise kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. İşte bankaların kredi kampanyaları…

Akbank 100.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu

Akbank 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi başvurusu yaptırıyor. 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak alacağınız bu krediler de Akbank 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi vermektedir. İlk taksit ödemeniz de bu krediyi eğer ertelemeli yapmak istiyorsanız banka şubesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda müşteri temsilcisine bu erteleme yapacağınızı söylemeniz gerekiyor. Çünkü tekrardan banka ona göre faiz oranı ile sizlere kredi verecektir. Akbank 100.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu yapmak için banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile gitmeniz yeterli olacaktır. Banka ekranlarında gördüğü kredi borç kapatma bakiyeleri ile birlikte sizden istediği IBAN numaralarına borçlarını gönderecektir. Tabii bunları yapabilmek için öncelikle kredi onayı almanız gerekiyor. Kredi onayı aldıktan sonra aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz..

Şekerbank 100.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu

Şekerbank şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra 100.000 TL borç transferi kredisi kullanabilirsiniz. Banka diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı hesaplayarak bu krediye sizlere verecektir. Özellikle emekli olan kişilerin bu bankadan bu krediyi aldığını biliyoruz. Emekli olan kişiler borç kapatma kredisi başvurusu yaparak hem maaşlarını taşıyabilir hem de diğer bankadaki tüm borçlarını tek bir bankaya taşıyabilirler. Şekerbank şubeler üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda en fazla 36 ay vade ile işlem yaparsınız.

İş Bankası 100.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu

İş Bankası üzerinden 100 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisi başvurusu yapılıyor. Banka 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri yapmaktadır. Banka şubelerinden yapacağınız kredi başvurularında güncel olan tüm kredi kartı ve kredi borçları kapatılır. Kredi borçlarında sadece ihtiyaç kredileri kapatılmaktadır. Yüksek limitli krediler, Taşıt kredileri, ipotekli krediler, konut kredileri maalesef borç kapatma kredileri içine girmez. İş Bankası şubelerinden kredi başvurusu yapmak için kimlik ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir.